Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

PIRINA CLUB Family Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

PIRINA CLUB Family Hotel Слики и Видеа

Концепт за исхрана
Гостите може да уживаат во бугарската кујна во ресторанот во кој има и пријатен камин.
Објекти за скара се предвидени на тарасата во градината.

Спорт и рекреација
Гостите може да изнајмат велосипед, автомобил и опрема за скијање дирекно во хотелот.
Исто така возможно е да се резервираат часови по скијање и велосипедизам преку клубот Пирина.
Опремата се одвива на 4км од хотелот.
Шатл превоз до аеродромот во Софија може да се обезбеди на барање.
Сместување
Секоја соба е опремена со сопствен балкон, со прекрасен поглед кон околните планини.
На барање појадок и спакуван ручек се доставуваат во соба.
Health Care
Импресивната палета на велнес објекти кои се нудат вклучува топла када, сауна, теретана и салон за масажа.
За хотелот:
Хотелот нуди бесплатен шатл до ски лифтот, 700м од зградата.
Гостите можат да користат бесплатен интернет, сопствен балкон и бројни спа објекти.
Центарот на Банско е на 10 минутно пешачење.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.