Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

RICHMOND EPHESUS RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

RICHMOND EPHESUS RESORT Слики и Видеа

Плажа
Хотелот има сопствена песочна плажа. Лежалки, чадори и крпи за плажа се бесплатни за гостите на хотелот.
Локација
Хотелот е оддалечен 12 km од Кушадаси и 135 km од аеродромот во Бодрум.

Спорт и рекреација
Хотелот има 2 тениски игралишта, пинг понг, кошаркарско игралиште, одбојка на плажа, мини голф, стрелаштво, куглање, пикадо, билјард, спортови на вода, анимација, фитнес центар.
Важни информации


Сместување
Собите имаат клима уред, Сат-ТВ, минибар, сеф, фен, телефон. Повеќето соби имаат балкон.
За хотелот:
Хотелот Richmond Ephesus Resort има 3 a la carte ресторани, 6 барови, надворешен базен, внатрешен базен, детски базен, 3 тобогани, 2 тениски игралишта, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, масажи, доктор, услуга за перење, хемиско чистење и продавница.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.