Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

RIVA BODRUM RESORT (Adult Only 16+) Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

RIVA BODRUM RESORT (Adult Only 16+) Слики и Видеа

Плажа
Најблиската плажа е на 600 метри од Riva Bodrum Resort.
Локација
Центарот на градот Бодрум е оддалечен 4 км.Аеродромот Милас - Бодрум е оддалечен 41 км.
Карактеристики за соба
Климатизација, LCD телевизор, мини бар, фен за коса, сеф, машина за чај / кафе,  24 часа сервис во соба, туш
Концепт за исхрана
Во ресторанот на овој all-inclusive хотел може да уживате во појадок, ручек и вечера на база шведска маса. Различни локални и увезени алкохолни и безалкохолни пијалоци се достапни во барот.
Сместување
Собите се наоѓаат или во главната зграда со поглед на море или во блокови ниски вили во градината. Секоја соба има flat-screen TV, клима уред и приватна бања.
За хотелот:
Riva Bodrum Resort се наоѓа на падина на половина пат помеѓу заливот Гумбет и заливот Битез, на само 600 метри од морскиот брег. Хотелот нуди базен, базен за релаксација и спа центар со сауна и турска бања. Бесплатна WiFi конекција е достапна во фоајето и околу базенот.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.