Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

SHARK CLUB HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

SHARK CLUB HOTEL Слики и Видеа

Плажа
Оние кои сакаат да уживаат во природната песочна плажа и тиркизното море, оддалечено е само 350 метри од хотелот, на оддалеченост од околу 5-10 минути.
Локација
Hotel Club Shark се наоѓа во центарот на Гумбет, на 350м од градската песочно-камчеста плажа, на 2 км од Бодрум, на 42 км од аеродромот. Хотелот има 105 соби.
Концепт за исхрана
Исхрана:
 „all inclusive“ од 10: 00-23: 00 часот - појадок, ручек, ужинка од 14: 30-17: 00 часот, вечера, домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци, по хотелските термини (самопослужување - избор на повеќе јадења).
Сместување
Стандардни соби:
клима, сателитска ТВ, телефон, мини фрижидер, безжичен интернет, сеф (се доплаќа), бања, фен, француски балкон.
За хотелот:
Хотелска понуда:
главен ресторан, два бара, отворен базен и детски базен, безжичен интернет, фитнес, турска бања, сауна, билјард, пинг-понг. Хотелот има шатл-бус до плажа по хотелска саатница.
Услуги и активности со доплата: сите пијалоци по 23:00 часот, увезени пијалоци, сладолед, свежо цедени сокови, билјард, крпи за плажа, сеф.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.