Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

TIANA MOONLIGHT HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

TIANA MOONLIGHT HOTEL Слики и Видеа

Локација
Tiana Moonlight се наоѓа на 51 км од аеродромот и 18 км до центарот на Бодрум.
За хотелот:
Нуди многу можности и комфор, вклучувајќи бар на базен, ресторан, базен и удобни простории кои се добро опремени со сателитска ТВ, телефон, туш и сплит систем за климатизација.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.