Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.

Цените се со пресметан Early Booking од 15% за резервации направени до 30.04.2021

Villa Fani Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Villa Fani Слики и Видеа

Band Text
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.

Цените се со пресметан Early Booking од 15% за резервации направени до 30.04.2021
За хотелот:

ВИЛА ФАНИ – КСАМИЛ

Вила Фани се наоѓа на 300м од плажа, во близина на вила Сала, располага со 4 соби, двокреветни или трокреветни, оптемени со мини кујна, со фрижидер, клима (вклучена во цената) тв и балкон, и сопствен тоалет. Вилата е ново здание, на 2 спрата, од кој само приземјето е во функција, и сите сместувачки капацитети се на приземје.ВИЛА ФАНИ – КСАМИЛ


Дополнителни информации

KSAMIL - VILLA FANI

ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ

1/2 ( студио за две лица)

1/3 ( студио за 3 лица)

Коментар

09.07 – 16.07.2021

7

299 195

309 200

  -35% ПОПУСТ

16.07 – 23.07.2021

7

299 224

309 230

  -25% ПОПУСТ

23.07 – 30.07.2021

7

299

309

 

30.07 – 06.08.2021

7

299

309

 

06.08 – 13.08.2021

7

299

309

 

13.08 – 20.08.2021

7

299

309

 

20.08 – 27.08.2021

7

287

299

 

27.08 – 03.09.2021

7

254

266

 

03.09 – 10.09.2021

7

166

177

 

10.09 – 17.09.2021

7

144

155

 

17.09 – 24.09.2021

7

109

121

Промо цена

24.09 – 01.10.2021

7

73

85

Промо цена

Concept

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Ќафасан: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 50€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку граничен премин Ќафасан:
Битола (Пред спортска Сала) – 50€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 50€
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 55€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Aтлантис Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%   

 

ВАЖНО : Патувањето за Албанија КСАМИЛ се реализира преку граничен премин Меџитлија Битола со што задолжително е поседување на валиден ПАСОШ ( Ако автобускиот превоз  НЕ може да се реализира преку ГРЦИЈА во тој случај би биле валидни нови цени за патување преку граничен премин Ќафасан-Струга )

 

 

 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.