Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Villa Gracia Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Villa Gracia Слики и Видеа

Локација
Локација :  ul.Nikole Tesle br.5, 85310 Budva, Montenegro
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите соби се опремени со клима уред, кабловска телевизија, подно греење во бањата, фен, електричен бокал за вода, фрижидер итн.
Чистењето на соби и менувањето на крпи е секојдневно, додека постелнината се менува на половина на престојот на гостите или во зависност од желбите на клиентите.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

За хотелот:
Хотелот Villa Gracia 4* се наоѓа во срцето на Будва, на 5 минути до најблиската плажа и 10 минути пеш до Стариот град. Модерниот и софистициран хотел има приватен паркинг. 
Се наоѓа на 10 километри од Св. Стефан, на 500 метри од шопинг центарот TQ Plaza и на 600 метри од ноќниот клуб Omnia.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.