Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.

Villa Janis Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Villa Janis Слики и Видеа

Дополнителни информации

ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

Период

Ноќ.

Цена по лице со вклучен превоз

Цена по лице во Апп со вкл.превоз

коментар

22.05-29.05.2021

7

59

70

Промо цена

29.05-05.06.2021

7

70

80

Промо цена

05.06-12.06.2021

7

87

97

 

12.06-19.06.2021

7

108

119

 

19.06-26.06.2021

7

119

141

 

26.06-03.07.2021

7

130

152

 

03.07-10.07.2021

7

152

163

 

10.07-17.07.2021

7

163

174

 

17.07-24.07.2021

7

174

185

 

24.07-30.07.2021

7

174

185

 

30.07-07.08.2021

7

174

185

 

07.08-14.08.2021

7

174

185

 

14.08-21.08.2021

7

163

174

 

21.08-28.08.2021

7

141

152

 

28.08-04.09.2021

7

119

130

 

04.09-11.09.2021

7

108

119

 

11.09-18.09.2021

7

97

109

Промо цена

18.09-25.09.2021

7

86

99

Промо цена

Band Text
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.
За хотелот:

ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите времиња поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен град кој изобилува со прекрасни објекти за сместување, изградени според високите стандарди на туризмот. Видно изменетата инфраструктура само го надополнува севкупниот впечаток за нејзината туристичка понуда. Освен со убавата плажа овој град плени и со големата пешачка зона, големо шеталиште, голем убав парк со прекрасно зеленило, многу хотели, ресторани, кафе барови и продавници како и со добро познатото гостопримство на неговите жители.

Вила Јанис

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад, над пругата.  До плажа има 8мин пешачење.

Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима (со доплата од 4еур на ден на лице место).

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.